Ekodiely.skediely.sk
Ekodily.czediely.sk
Aktuálne 133 produktov
Kategórie produktov
Garancia vrátenia tovaru do 14 dní! Garancia vrátenia tovaru do 14 dní. Váš tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 99€!
Doprava zdarma Cena za dopravu nad 20kg
sa určuje individuálne.

Pre objednávku
alebo bližšie informácie
nás neváhajte kontaktovať.
+421 949 415 395


info@hura.skSlovenská pošta TrustPAy

O nás

"Dávame veciam druhú šancu"

 

Naša spoločnosť Ekodiely, s.r.o. vznikla za účelom poskytnutia druhej šance použitým automobilovým súčiastkám, ktoré by sa inak museli zničiť. Nie všetko použité patrí do starého železa, to dvojnásobne platí o funkčných automobilových súčiastkách, ktoré sa môžu opätovne využiť. 

Spoločnosť Ekodiely, s.r.o. pôsobí na severo- východe Slovenska. Máme 10 ročné skúsenosti v oblasti použitých automobilových dielov pričom transformácia obchodnej spoločnosti a vytvorenie internetovej stránky bolo ďalším logickým krokom, ako sa posunúť vpred. 

Na internetovej stránke www.ekodiely.sk môžete nájsť široku ponuku originálnych náhradných súčiastok (automobilových dielov), ktoré pochádzajú z rôznych značiek áut. V kategóriách si môžete detailne prezrieť kvalitné fotografie jednotlivých súčiastok a ich presnú špecifikáciu, na základe toho sa môžete spoľahlivo rozhodnúť. 

Vami vybraná náhradná súčiastka je stále k dispozícii a po objednaní Vašu objednávku vybavíme v čo najkratšom čase, obvykle do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Každá objednaná súčiastka bude najprv odborne prezretá, zabalená a expedovaná podľa Vášho výberu. 

Od apríla 2017, sme pre naších zákazníkov v Českej republike spustili českú jazykovú vezriu stránky EkoDiely, pod doménou www.ekodíly.cz. Neustále pracujeme na novinkách pre naších zákazníkov a preto ešte v prvej polovici roku 2017 chceme sputiť aj anglickú verziu pre naších zahraničných zákazníkov.  

Máme ambíciu rozširovať našu sieť dodávateľov a tým priniesť ešte väčšiu ponuku náhradných súčiastok, prioritne na slovenský a český trh za prijateľné ceny. V prípade akýchkoľvek informácii nás neváhajte kontaktovať na uvedenej emailovej adrese. 

 

Prajeme pekný deň.

Spoločnosť Ekodiely, s.r.o.